Zabawka dla pięciolatka, czyli prezentowe inspiracje cz. 4

[vc_row][vc_column][ultimate_spacer height=”32″][vc_column_text]

Zabawka dla pięciolatka – czyli jaką zabawkę wybrać, aby dziecko było szczęśliwe z prezentu.

Jeśli dziecko jest fanem klocków LEGO, to nie ma żadnego problemu. Każdego roku LEGO wypuszcza na rynek nowe zestawy w różnych seriach. Dla pięciolatka polecamy LEGO Juniors, można także kupować już proste zestawy standardowych klocków LEGO. Dla dziewczynek LEGO Friends a dla chłopców LEGO City.

Niezwykłym prezentem może być plastelina. Nie jest to jednak zwykła plastelina. Producent reklamuje ją pod hasłem: Nie spróbujesz, nie zrozumiesz 😉 I z pewnością coś w tym jest. To plastelina w różnych odmianach: niewidzialnej, świecącej w ciemności, zmieniającej kolor, brokatowej i jeszcze paru innych. Można ją rozciągać, odbijać jak piłkę i tworzyć cudne projekty. Granicą jest tylko wyobraźnia osoby posługującej się tą plasteliną. Mowa o Sprytnej Plastelinie oczywiście.

Dla pięcioletniej dziewczynki – o ile uwielbia lalki – super prezentem będzie lalka Barbie. Dla małych księżniczek właściwa będzie Barbie księżniczka – najlepiej w pięknej karocy z koniem. Dla małych modnych dam jest szeroki wybór Barbie Fashionist. Dla małych sportsmenek polecamy szczególnie Barbie Made to Move  zawsze w ruchu, zawsze aktywna, a do tego zawsze modna.

Chłopcy uwielbiający wszelkiej maści zabawy samochodowe z pewnością będą szczęśliwi z zakręconych zestawów Hot Wheels. Przeróżnej wielkości tory z przeszkodami lub bez, z efektami lub bez oraz szeroki wybór dodatkowych samochodzików to dobra zabawa, od której ciężko będzie odciągnąć.

Dora to bohaterka bardzo popularnej dziecięcej bajki. Wraz przyjaciółmi w bardzo ciekawy i prosty sposób uczy dzieci języka angielskiego oraz tego, że warto i trzeba pomagać innym. Dla fanek dostępna jest kolekcja lalek – sprzedawanych oddzielnie – Dora i przyjaciele.

Dla dzieciaków lubiących ruch i świeże powietrze – bezwzględnie super rowerek lub hulajnoga. A jak hulajnogi to oczywiście od firmy Micro. Modne kolory, różne wielkości, wysoka jakość wykonania i bezpieczeństwo użytkowania to z pewnością cechy hulajnogi tej marki.

Trafionym prezentem będą także hitowe gry planszowe. Tutaj możemy polecić Scrabble Junior, Pie Face oraz Monopoly w wersji Junior. Kiedy pogoda nie będzie dopisywać – będą jak znalazł 🙂

Po więcej inspiracji prezentu dla pięciolatka zapraszamy do naszej galerii zdjęć poniżej:

[/vc_column_text][ultimate_spacer height=”32″][vc_column_text]

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *